Вночі російські війська атакували Дніпропетровську область: збито 12 "Шахедів"

Вночі 23 вересня росіяни атакували Дніпропетровську область - в обласному центрі було пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури. Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у Телеграм вранці 23 вересня.

"Цієї ночі в області було гучно. Захисники з ПвК "Схід" збили в небі над Дніпропетровщиною 12 ворожих БпЛА. Це були "Шахеди". Уламки пошкодили об'єкт критичної інфраструктури Дніпра. У Новоолександрівській громаді Дніпровського району понівечили дві АЗС та світлофор. Зайнялася суха трава. Полум'я рятувальники приборкали. Інші наслідки атаки уточнюються. Люди – неушкоджені", - наголосив Лисак.

За його словами, також були обстріли Нікопольщини. Так, на Марганець агресор скинув боєприпас з безпілотника. По Червоногригорівській громаді – вгатив з важкої артилерії. Потрощені 10 приватних будинків. В одному з них загорівся дах. Вогонь загасили. Ще побиті й 5 господарських споруд та газогін.

Минулося без загиблих і постраждалих.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
03.05.2026
18:10

Після закінчення бойових дій увесь зброд, який Путін послав на "СВО", залишиться жити на Донеччині та Луганщині. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня найцікавішим ньюсмейкером у ЗМІ окупованого Донбасу був колишній командир донецької "Альфи" СБУ Олександр Ходаковський. У 2014 році він замість того, щоб захищати суверенітет України, зрадив присязі і став одним із найяскравіших...
Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Всі статті