Внаслідок суботнього обстрілу окупованого Донецька з-під завалів будинку дістали тіла 3 жертв

В окупованому Донецьку жертвами суботнього обстрілу стали троє людей, тіла яких дістали з-під завалів. Про це 5 лютого повідомили представники так званої "МНС" псевдореспубліки.

"О 9:32 співробітники МНС ДНР витягли тіло загиблого чоловіка з-під завалів. Анкетні дані встановлюються", - повідомили у прес-службі.

Раніше представники колаборантів також повідомляли, що з-під завалів вдалося витягти тіла ще одного чоловіка, а також загиблу жінку. Йдеться про розбір завалів п'ятиповерхового будинку у Київському районі міста.

Нагадаємо, що напередодні окупанти повідомили про обстріл Донецька з реактивної артилерії. Повідомлялося про попадання в житлові будинки, а також у меблевий магазин, завод з виробництва рятувальної апаратури та автозаправку.

Як повідомлялося раніше, окупанти звинувачують в обстрілах непідконтрольних територій Донбасу ЗСУ, не наводячи доказів і не вказуючи, що саме бойовики "ДНР" за потужної вогневої підтримки російської армії після 24 лютого розпочали активні бойові дії з метою "виходу на адміністративні кордони області".

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті