Внаслідок суботнього обстрілу окупованого Донецька з-під завалів будинку дістали тіла 3 жертв

В окупованому Донецьку жертвами суботнього обстрілу стали троє людей, тіла яких дістали з-під завалів. Про це 5 лютого повідомили представники так званої "МНС" псевдореспубліки.

"О 9:32 співробітники МНС ДНР витягли тіло загиблого чоловіка з-під завалів. Анкетні дані встановлюються", - повідомили у прес-службі.

Раніше представники колаборантів також повідомляли, що з-під завалів вдалося витягти тіла ще одного чоловіка, а також загиблу жінку. Йдеться про розбір завалів п'ятиповерхового будинку у Київському районі міста.

Нагадаємо, що напередодні окупанти повідомили про обстріл Донецька з реактивної артилерії. Повідомлялося про попадання в житлові будинки, а також у меблевий магазин, завод з виробництва рятувальної апаратури та автозаправку.

Як повідомлялося раніше, окупанти звинувачують в обстрілах непідконтрольних територій Донбасу ЗСУ, не наводячи доказів і не вказуючи, що саме бойовики "ДНР" за потужної вогневої підтримки російської армії після 24 лютого розпочали активні бойові дії з метою "виходу на адміністративні кордони області".

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті