Внаслідок ракетної атаки по житловому будинку в Харкові попередньо троє постраждалих - Синегубов

Від удару російської ракети по житловому будинку у Київському районі Харкова ввечері 29 січня за попередніми даними постраждало троє людей. Про це повідомив у Телеграм голова Харківської ОВА Олег Синегубов. 

"Станом на зараз відомо, що внаслідок удару постраждало троє людей. Рятувальні роботи продовжуються", - повідомив Синегубов. 

Нагадаємо, увечері 29 січня рашисти влучили ракетою по житловому будинку у Київському районі Харкова, внаслідок чого виникла пожежа. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті