Внаслідок пошкодження тепломагістралі в Голосіївському районі Києва без тепла опинилося 630 житлових будинків та 16 лікарень

Внаслідок ворожої атаки й пошкодження тепломагістралі в Голосіївському районі столиці без тепла зараз 630 житлових будинків, 16 лікувальних закладів, 17 шкіл і 13 дитячих садочків. Про це повідомив у Телеграм мыський голова Киэва Віталій Кличко 20 грудня.

"Бригади «Київтеплоенерго» вже розпочали працювати над ліквідацією наслідків масштабного пошкодження", - написав Кличко. 

Також він повідомив про вже 9 постраждалих внаслідок ворожої атаки на столицю. 

"Чотирьох із них госпіталізували. Також виявили тіло одного загиблого", - зазначив Кличко. 

Нагадаємо, у КМВА повідомили про загиблого внаслідок ракетної атаки та показали жахливі кадри наслідків удару по столиці. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Всі статті