Внаслідок обстрілу Херсона постраждали пʼятеро людей

Окупанти обстріляли з артилерії Херсон, внаслідок чого поранення отримало пʼятеро мирних мешканців, серед яких трирічна дівчинка. Про це повідомив голова МВС Ігор Клименко у своєму телеграм-каналі 19 листопада.

"Внаслідок артилерійського обстрілу Херсона постраждали пʼятеро людей: 3-річна дівчинка з 55-річною бабусею, 59-річний чоловік та ще двоє жінок 47 і 69 років", - зазначив Клименко.

Голова МВС повідомив, що дитина з бабусею гуляли в дворі, де ворожа артилерія накрила їх біля підʼїзду. 

Також Ігор Клименко додав, що у всіх постраждалих осколкові поранення. Лікарі надають необхідну допомогу.

Як повідомлялось раніше, внаслідок ворожих обстрілів у Херсоні поранена 6-річна дитина.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті