Влітку 2024 року Україну зможуть прийняти до НАТО - Резніков

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що під час наступного саміту НАТО влітку 2024 року, Україну, ймовірно, зможуть прийняти до альянсу. Про це повідомляє "Еспрессо" з посиланням на CNN.

"Хто знає, можливо, це буде дуже важливий день для України", - сказав Резніков.

Він також наголосив, що це тільки його прогноз.

Зазначається, що коли його запитали, чи думає він, що війна закінчиться наступного літа, він швидко відповів: "Так. Ми виграємо цю війну". 

Також, за даними CNN, Резніков применшив відмову адміністрації Байдена прийняти Україну відразу після закінчення війни.

"Я думаю, що це не потрібно. Україна матиме спрощений процес вступу, а тим часом продовжуватиме працювати над необхідними реформами", - додав Резніков.

Міністр оборони наголосив, що переваги для вступу України до НАТО лише зросли з огляду на боротьбу з росією.

"Після перемоги це буде в інтересах НАТО, тому що ми стали справжнім східним щитом НАТО або східним щитом Європи. Україна отримала реальний бойовий досвід - як стримувати росіян, перемогти їх, бити за допомогою зброї стандарту НАТО", - сказав міністр. 

Нагадаємо, наступний саміт альянсу, присвячений 75-ій річниці з його створення, відбудеться 9-11 липня 2024 року у Вашингтоні.

Як повідомлялося, у Білому домі озвучили, який обсяг території вдалося звільнити Україні. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.12.2025
12:19

Як 1000 і 6500 грн мають допомогти українцям пережити зиму, і що це означає для ВПО

Держава запустила черговий пакет допомоги до зимового періоду – програму "Зимова підтримка". Це дві грошові виплати: одноразова допомога 1000 грн для всіх громадян України, та 6500 грн для окремих вразливих категорій...
Країна Донбас
04.12.2025
11:41

«Військові зроблять те, що їм накажуть» - офіцер-донеччанин про «виведення військ з Донбасу» та проблеми ЗСУ

Якщо, не дай Боже, так станеться, то це буде максимальною дурістю, яка тільки може бути. Я не вірю, що таке може статися. Вивести звідси військових – це добровільно відмовитись від своєї території.
Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Всі статті