Влада Києва повідомила про наслідки ранкової ракетної атаки на столицю

В результаті ракетної атаки на Київ вранці 14 січня є влучання в об’єкт інфраструктури. Про це у Телеграм повідомляє Київська міська військова адміністрація.

Зазначається, що на об’єкті інфраструктури обійшлося без критичних руйнувань та загоряння, всі екстрені служби працюють на місці, постраждалих немає. 

"В Голосіївському районі через уламки ракети відбулось загоряння в складській металевій будівлі на площі 20 м. кв. та пошкоджено дах на гаражі. Без потерпілих. В Дарницькому районі уламками ракети пошкоджено два автомобіля, потерпілих немає. Інформація уточняються. Просимо киян не нехтувати сигналами повітряної тривоги", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється також,  що уламки збитої ракети впали на територію Музею Пирогово. На щастя ніхто не постраждав. На місце оперативно прибули всі служби: поліція, військові, швидкі. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті