Влада Карлсруе готова надати Вінниці генератори та палатки для обігріву - Моргунов

Влада німецького міста Карлсруе планує передати Вінниці палатки для обігріву та генератори електроенергії. Про це розповів Вінницький міський голова Сергій Моргунов у своєму телеграм-каналі. 

"Обговорили це питання з обербургомістром Франком Ментрупом під час зустрічі у рамках німецько-української конференції. Це б дозволило нам розгорнути додаткові пункти обігріву для містян у разі надзвичайної ситуації взимку. Вдячні Карлсруе за готовність допомогти", - розповів Моргунов.

Він також зазначив, що між мерами міст існує домовленість про підписання документу щодо отримання статусу міста-побратима. За словами Моргунова, усі формальності з цього питання буде вирішено вже наступного року.

Як повідомлялося раніше, у Вінниці почав курсувати новий тролейбус

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті