"Влаштував прочухан". Шахтарям "ДНР" почали погашати борги із зарплати, якої вони не бачили з початку року

Шахтарям "ДНР" почали погашати борги із зарплати, якої вони не бачили з початку року. Про це повідомив російський чиновник Андрій Чертков, призначений Москвою на посаду "першого заступника голови уряду".

При цьому він визнав, що гроші отримали гірники ще не всіх вугільних підприємств.

"Зараз провів (нараду - "ОстроВ") із вугільниками, деяким влаштував великий прочухан", - розповів Чертков.

"Деякі підприємства з п'ятниці досі не могли вирішити низку питань із казначейством. Мають вирішити дуже швидко. Завдання поставлено, команду дано", - запевнив він.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті