Влада заявила, що примусової евакуації з прикордонних районів Сумщини не буде

Екстреної та примусової евакуації людей із прикордонної зони Сумської області не буде. Про це 10 липня повідомили у пресслужбі обласної військової адміністрації.

"Я хочу наголосити, що екстреної та примусової евакуації не буде. Евакуація розпочнеться в плановому порядку, після того, як громадяни приймуть рішення. Якщо людина відмовляється від евакуації, пише заяву про відмову. Решта громадян, які погоджуються евакуюватися, будуть переміщені в безпечні місця", - заявив голова ОВА Володимир Артюх.

За його словами, кожен мешканець п'ятикілометрової прикордонної зони зможе сам обрати - виїзд у безпечне місце чи залишитися жити в обстрілюваних населених пунктах. Також евакуація почнеться тільки тоді, коли комісія і він особисто переконаються в готовності нових місць переселення жителів прикордоння і готовності всіх служб до безпечної евакуації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Сумщині під російський обстріл потрапив дитбудинок, у якому перебувало 135 дітей.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті