Влада «ЛНР» звично бреше, що після удару ЗСУ по аеродрому в окупованому Луганську всього лише «загорілася суха трава досить великої території» 

Влада «ЛНР» заперечує серйозні наслідки вчорашнього ракетного удару ЗСУ по аеродрому і ремонтному авіазаводу в окупованому Луганську.

Так, за інформацією оперативних служб «республіки», ЗСУ «обстріляли вчора Луганськ, за попередньою інформацією, ракетами ATACMS, начиненими касетними боєприпасами».

Нібито, одну ракету вдалося збити в повітрі, другу також вдалося збити, але вона здетонувала під час удару об землю, внаслідок чого «загорілася суха трава досить великої території».

При цьому OSINT-дослідник Neonhandrail визначив, що місце удару в Луганську розташоване на території аеродрому поруч із Музеєм авіації, де, найімовірніше, розміщувався зенітно-ракетний комплекс або стоянка військової техніки. У місцевих пабліках писали про те, що під удар потрапив також ремонтний авіаційний завод.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті