Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Так званий «міністр сільського господарства і продовольства ЛНР» Євген Сорокін заявив про те, що для сільського господарства окупованої території Луганської області ключовим завданням наразі є «якнайшвидша інтеграція агропідприємств ЛНР у російські цифрові системи». Про це Сорокін сказав на російському форумі «Бізнес 2025: податки, право, відповідальність» 26 березня, пише «уряд ЛНР» у Телеграм.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
«Особливий акцент у доповіді міністра було зроблено на необхідності якнайшвидшої інтеграції агропідприємств ЛНР у російські цифрові системи», - пише окупаційний «уряд».
«Перехід на російські стандарти оподаткування, фінансової звітності та бухгалтерського обліку є критично важливим кроком. Це дозволить спростити процедури, знизити адміністративні бар'єри та підвищити прозорість діяльності», - сказав «міністр».
Раніше повідомлялося, що окупанти на Луганщині дали місцевому бізнесу ще рік на перереєстрацію за російськими стандартами.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту