Влада «ЛНР» обіцяє через рік збільшити введення нового житла в десять разів. По 135 тисяч за квадратний метр 

Влада «ЛНР» обіцяє до кінця 2025 року збільшити введення нового житла в десять разів. Про це заявив російський чиновник Єгор Ковальчук, відряджений Кремлем на Донбас на посаду «голови уряду».

За його словами, останні 20 років на території «ЛНР» системно нічого не будувалося. 

«До кінця 2025 року ми плануємо збільшити введення нового житла в десять разів», - цитують слова Єгора Ковальчука місцеві ЗМІ.

При цьому він нагадав, що житло, яке вводитимуть, буде винятково комерційним: на етапі котловану сьогодні квартири в Луганську продаються за ціною приблизно 130-135 тисяч рублів за квадратний метр. 

Таким чином, однокімнатна квартира в 50 кв/м ще не збудованої новобудови коштуватиме понад 6,7 мільйона рублів.

Як повідомлялося раніше, іпотечна програма на окупованих територіях України відрізняється від загальноросійської.Так, у РФ придбати житло в іпотеку можна тільки в регіоні проживання покупця.Іпотека ж в анексованих областях України розрахована на приїжджих росіян, які бажають оселитися на «нових територіях».«Пільгова іпотека в нових регіонах надається для всіх громадян Росії віком від 18 років. Важливий момент: при купівлі житла прописка в цих регіонах необов'язкова. Побудувати будинок або придбати квартиру... може як житель цих областей і республік, так і житель будь-якого іншого регіону країни, який бажає оселитися на нових територіях», - ідеться в повідомленні міністерства фінансів країни-агресора.

Звісно, взяти кредит на купівлю житла можуть і українці, які опинилися на окупованій території і втратили свої будинки та квартири через російську агресію. Але навіть під пільгову ставку (2 % річних) вони не зможуть купувати житло за запропонованими забудовниками цінами - максимально розмір іпотечного кредиту дорівнює 6 мільйонам рублів.

Статті

Донбас
02.12.2024
16:00

Наша ціль – продовжити історію ДонНТУ. Як донецький виш тричі починав все з початку

Поняття механізму «переміщений університет» було дуже незрозуміле, в першу чергу для самої держави. Десять років тому ми проходили цей шлях одними з перших.
Донбас
01.12.2024
17:33

Куди поділася питна вода і що героїчного в документальному фільмі, який ніхто не дивиться. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ влада «ДНР» спробувала пояснити жителям окупованої частини Донецької області, чому з приходом «русского міра» в їхніх кранах зникла питна вода. Начальник «Води Донбасу» традиційно й очікувано відповів на запитання «Хто винен»?...
Країна
30.11.2024
13:52

Нестатутні стосунки. Як Путін під прикриттям Статуту ООН розв'язав криваву війну проти України

Статут ООН декларує таке право, як основне у світі. Проте йдеться саме про народи, а не мешканців окремих регіонів тієї чи іншої країни.
Всі статті