Влада "ДНР" визнала, що поки що не розв'язала проблему безперебійного забезпечення шкіл і дитячих садків водою

Олег Трофімов, який називає себе "міністром освіти і науки" ДНР, розповів, що на окупованому Донбасі перевіряють готовність освітніх установ до нового навчального року. 

З'ясувалося, що за місяць до початку навчального року влада так і не визначилася, як навчальні та дошкільні заклади зможуть працювати в умовах жорсткого дефіциту води.

"Ми ще в процесі вирішення цієї проблеми перебуваємо, аналітику відповідну збираємо, обробляємо. Дивимося, яка потреба є в придбанні додаткових ємностей, щоб забезпечити... виконання всіх необхідних санітарних норм, організацію гарячого харчування".

Судячи з усього, планується встановити в школах і дитячих садках ємності для створення запасу води. "Міністр" не впевнений, що вони встигатимуть "повністю наповнюватися за кілька годин, поки вода йде". У цьому разі, обіцяє він, "влада розгляне питання організації додаткового підвезення".

Як повідомлялося раніше, у низці дитячих садків окупованого Донецька батьки повинні давати дітям із собою 5 літрів питної води на день.

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті