Влада "ДНР" підтвердила факт травматичної ампутації ноги пасажирки автобуса, в якому на ходу провалилася підлога 

Влада "ДНР" підтвердила факт травмування жінки, через те, що в автобусі на ходу провалилася підлога - за цим фактом порушено кримінальну справу.

Раніше в соцмережах з'явилася інформація, що під час руху в автобусі № 111 сполученням Донецьк - Макіївка вирвало карданний вал, який пробив підлогу в салон. У результаті пасажирки автобуса була травмована - втратила ногу. 

У прес-службі "слідчого управління СК Росії по ДНР" повідомили, що стосовно перевізника, у чиєму автобусі стався нещасний випадок, порушено кримінальну справу.

Зазначається, що 30 березня перевізник випустив на лінію в Макіївці несправний автобус, у якому під час руху зруйнувався карданний вал і провалилася підлога, одну пасажирку було травмовано. 

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті