Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Влада "ДНР" переводить ще дві шахти, що працюють, у режим підтримки життєзабезпечення. Про це місцевим журналістам повідомив в. о. "міністра вугілля та енергетики республіки" Денис Єпіфанов.
За його словами, "видобуток вугілля ведуть 16 шахт усіх форм власності. 72 вугледобувні підприємства підтримуються в режимі життєзабезпечення для підтримання гідрогеологічної безпеки і очікують своїх інвесторів", - нагадав він сумну статистику.
"Міністр" повідомив, що незабаром ще дві шахти будуть переведені в режим водовідливу. Нібито після цього працівникам недіючих шахт почнуть погашати борги із зарплати.
Раніше ватажок "ДНР" Денис Пушилін заявляв про 12 вугільних підприємств, які працюють, із річним видобутком вугілля в 3 мільйони тонн, що в 13 разів менше за показник 2013 року, останнього року перед російською окупацією.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту