Влада Дніпра розшукує метробудівників із Туреччини, які втекли з технікою, персоналом і документами

Міська рада Дніпра готує заяву до посольства Туреччини та міжнародних бізнес-спільнот щодо компанії Limak. Про це повідомив у Телеграм міський голова Дніпра Борис Філатов 29 січня.

"Коротко та офіційно. Після того, як ще в перші дні повномасштабного вторгнення турецький Limak здимів із будмайданчиків – забравши весь персонал, техніку та документи, міжнародна польська компанія ILF (що здійснює технічний нагляд за будівництвом підземки) зафіксувала всі порушені ними зобовʼязання та надала оцінку залишених ними робіт", – написав Філатов..

Limak як підрядник, стверджує мер Дніпра, мав відповідальність як за контрактом і міжнародним тендером (який схвалювали закордонні партнери, а не місто), так і за гарантіями, котрі вони надавали європейським банкам.

Про недоброчесність підрядника і його відмову знайти бодай якийсь компроміс міська влада вже давно поінформувала Кабмін, Торгово-промислову палату та правоохоронців. На черзі відповідні заяви до посольства Туреччини та міжнародних бізнес-спільнот.

За словами Філатова, поки що місто вимушене шукати інші варіанти для підтримки недобудованих Limak тунелів та закінчення робіт у метро – коли для цього буде можливість.

Як повідомлялося, правоохоронці для експертизи оглянули підтоплені тунелі метро у Києві та місцевість на поверхні. 

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті