Влада Бразилії "не буде проявляти жодної ініціативи" для арешту путіна у разі його приїзду на саміт G20 - МЗС країни

У разі приїзду путіна до Бразилії під час саміту G20 у листопаді 2024 року його, ймовірно, не заарештують. Про це заявив міністр закордонних справ Бразилії Мауро Вієйра 28 грудня, пише BBC.

"Ми не будемо проявляти жодної ініціативи, щоб це сталося", - сказав Вієйра.

Підкреслюється, що можливе прибуття путіна до Бразилії викликало суперечки, адже Бразилія є країною-учасницею Міжнародного кримінального суду, який і видав ордер на арешт російського диктатора. Попри це Вієйра заявив, що якщо путін все ж приїде, бразильський уряд буде "щасливий".

"Якщо він захоче приїхати, ми будемо дуже раді, що він буде присутній і на зустрічах у Бразилії", - сказав міністр.

Раніше у Бразилії натякали, що "пов'яжуть" путіна, як тільки він перетне кордон.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті