Вкрадений Росією у законного власника елітний готель "Вілла Олена" в центрі Ялти виявився нікому не потрібен

Вкрадений Росією у законного власника елітний готель "Вілла Олена" в центрі окупованої Ялти виявився нікому не потрібен. Про це пише ТК "Кримський вітер".

Готельний комплекс оцінили в 919,5 млн рублів і виставили на торги. Однак на участь в аукціоні не було подано жодної заявки. Крадене ніхто не хоче купувати, - коментують автори ТК.

Об'єкт належав громадянину Литви Коласу Ігорісу і російська влада окупованого Криму "націоналізувала" його "як кримське майно іноземців, які вороже ставляться до Росії".

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті