Віце-прем'єр РФ похвалив окупаційну владу "ЛНР" і велів їм ухвалювати п'ятирічний план розвитку

Віце-прем'єр уряду Росії Марат Хуснуллін залишився задоволеним своєю поїздкою окупованою частиною Луганської області. Про це він написав у себе в Телеграм.

Після відвідин низки об'єктів у Сєвєродонецьку, Луганську та Рубіжному російський чиновник зібрав на нараду членів "уряду ЛНР".

"Відразу зазначу, що в ЛНР - одна з найефективніших команд, бачу прогрес з усіх питань", - похвалив окупаційну адміністрацію.

При цьому Хуснуллін заявив, що "працювати потрібно на майбутнє". У стилістиці СРСР він запропонував "формувати три- і п'ятирічку" і "доопрацьовувати програму з урахуванням тих тем, які були окреслені Президентом під час Послання (Федеральним зборам РФ - "ОстроВ"). 

Віце-прем'єр дав зрозуміти, що серйозною проблемою залишається "відновлення і модернізація комунальної інфраструктури, капремонт житла та благоустрій територій".

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті