Віце-прем'єр Федоров заявив про передачу на фронт 270 дронів Vampire

Віце-прем'єр-міністр - Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров оголосив про відправлення на фронт 270 дронів Vampire. Про це він написав 18 серпня у сомережах.

"Це коптери українського виробництва. Вони можуть нести до 15 кг корисного навантаження. Військові застосовуватимуть їх для знищення як броньованих авто й танків, так і оборонних споруд ворога, фортифікаційних укріплень чи складів боєприпасів. Кожен дрон оснащений тепловізором, тому може ефективно працювати вночі. Вибухові результати роботи цих «пташок» незабаром побачите у звітах ударних рот БПЛА", - розповів Федоров.

 
Як повідомлялося раніше, через атаку дрона вперше в Москві припиняли роботу одразу всі чотири аеропорти

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті