Віктор Павлущик офіційно призначений головою НАЗК

Кабінет Міністрів України призначив Віктора Павлущика на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Розпорядження № 162-р прийнято сьогодні, 27 лютого, на засіданні Уряду, - повідомило НАЗК.

"Віктор Павлущик з 2015 року працював у Національному антикорупційному бюро України (НАБУ), дотепер був старшим детективом - керівником відділу детективів НАБУ. З 2008 по 2015 рік проходив військову службу в органах Служби безпеки України на оперативних посадах та посадах керівного складу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 25 лютого Конкурсна комісія з відбору на посаду Голови НАЗК визначила Віктора Павлущика переможцем конкурсу, який згідно з обґрунтованим рішенням комісії має найкращі професійний досвід, знання і якості для виконання службових обов’язків Голови НАЗК, а також відповідає критеріям компетентності та доброчесності. Всього у конкурсі, який тривав з 13 листопада 2023 року, взяв участь 51 кандидат. 

Довідково:

Голова НАЗК призначається на посаду Кабінетом Міністрів України за результатами відкритого конкурсного відбору строком на чотири роки та не може обіймати цю посаду двічі підряд. Термін перебування на посаді попереднього Голови НАЗК, Олександра Новікова, сплив 15 січня 2024 року.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті