Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
В Курській області РФ загинув військовослужбовець з Попасної, що на Луганщині Костянтин Подгорнов. Про це повідомила Попаснянська МВА у facebook 7 листопада.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Знову чорний день у нашій громаді. Загинув ще один Захисник України, наш земляк Костянтин Подгорнов. ...Костянтин загинув 30 жовтня 2024 року під час атаки безпілотниками в селі Дар'їно Суджанського району Курської області", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що Костянтин народився 24 липня 1992 року в місті Попасна Луганської області. Здобув неповну середню освіту в Попаснянській ЗОШ №24. Працював зварювальником в ремонтній бригаді. Початок повномасштабного вторгнення зустрів в рідному місті Попасна. В кінці березня 2022 року евакуаційним автобусом виїхав до міста Бахмут, а потім до Полтави.
Костянтина мобілізували до лав Збройних Сил України 6 серпня 2024 року.
Після навчальних тренувань старший солдат ніс службу на посаді навідника 3-го відділення взводу морської піхоти однієї з військових частин.
Поховали Захисника на Зіньківському кладовищі на Алеї Слави в Полтавській області.
"Костянтин мріяв, будував плани на майбутнє, через два місяці повинен був одружитись. Але, на превеликий жаль, кривава війна обірвала всі надії та мрії, змінила долі рідних і близьких, лишивши біль і сльози в серцях", - пише МВА.
Раніше повідомлялось, що військовослужбовець з Лисичанська Дмитро Корнієнко загинув під час виконання бойового завдання в Куп'янському районі Харківщини.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту