Військових Тихоокеанського флоту РФ відправляють на війну в Україну, ротації до Сирії повністю припинені - ГУР

Російська влада відправляє на війну проти України війська Тихоокеанського флоту РФ. Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України в Телеграм 12 кітня.

"З метою поповнення санітарних та безповоротних втрат російських окупаційних військ, яких вони зазнають під час бойових дій в Україні, а також укомплектування нових військових підрозділів москва відправляє на війну особовий склад тихоокеанського флоту рф, а також 11-ї армії ВПС та ППО", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що вказані військові з’єднання держави-агресора раніше не були безпосередньо залучені до ведення бойових дій проти України. 

"Згідно з рішенням командувача тихоокеанського флоту рф, ротації до Сирії повністю припинені, і весь особовий склад відправляється в зону бойових дій на територію України. Йдеться про 2000 російських військовослужбовців із Приморского та Камчатского країв РФ", - пише також ГУР. 

Ще близько 400 солдатів з числа військових частин 11-ї армії ВПС та ППО, дислокованої на території Хабаровского краю РФ, "лататимуть діри" 155-ї та 40-ї бригад морської піхоти росії, які ведуть бойові дії проти України та мають некомплект через величезні  втрати. 

Уточнюється, що частина особового складу з військових з’єднань Далекого Сходу РФ увійде до нової мотострілецької бригади держави-агресора, яку формують у Воронежі.

Раніше російський генерал-депутат пообіцяв, що нової мобілізації в РФ не буде, тому що кожен регіон отримав план з набору контрактників.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті