Військовому із Сєвєродонецька Олександру Коваленку Зеленський вручив сертифікат на отримання квартири

Президент Володимир Зеленський вручив військовому з Сєвєродонецька Олександру Коваленку сертифікат на отримання квартири. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 3 січня.

"Наш земляк Олександр Коваленко відстоює суверенітет і територіальну цілісність країни ще з 2014 року, коли приєднався до батальйону «Айдар». За останні майже два роки неодноразово завдавав росіянам значних втрат, захоплював бійців противника у полон. ...Рота на чолі з Олександром за чотири дні звільнила позиції, які піхота пвк «вагнер» захоплювала протягом чотирьох місяців", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що в червні 2023 Президент вручив Олександру Коваленку "Золоту Зірку" Героя України.

"відповідні сертифікати Героям України зі складу ЗСУ та членам родин полеглих воїнів, які удостоєні цього звання посмертно", - йдеться в повідомленні. 

Раніше повідомлялось, що в Києві відкрито ще один хаб для луганчан.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті