Військові Сватівської громади Луганщини можуть отримати грошову допомогу (контакти)

Військовослужбовцям Сватівської громади Луганської області можуть отримати грошову допомогу від Сватівської МВА. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 10 квітня.

"Грошова допомога надається Захисникам та Захисницям зі Сватівської громади", - сказано в повідомленні.

Зазначаєься, що для військових - жителів громади передбачено виділення таких коштів:

- по 15 тисяч гривень - діючим військовослужбовцям ЗСУ, інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань;

- по 5 тисяч гривень - мешканцям з числа осіб, які вступили до вищих військових навчальних закладів та станом на 1 січня 2024 року вже навчались там;

- по 30 тисяч гривень - одному зі членів сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.

З детальнвшою інформацією можна ознайомитись за телефонвми "гарячої лінії" Сватівської МВА (093-803-52-87) та ЦНАПу Сватівської МВА (093-803-52-73).

"Одноразова допомога надається відповідно до комплексної міської Програми соціальної підтримки сімей учасників АТО/ООС та ветеранів війни, поранених учасників бойових дій та вшанування пам’яті загиблих на 2024-2027 роки", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Кремінська громада Луганської області розширила перелік отримувачів грошової допомоги.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті