Військові об'єкти окупованого Криму зустрічають чергову атаку ЗСУ. Керченський міст перекрито 

Військові об'єкти окупованого Криму зустрічають чергову атаку ЗСУ. Про це пише ТК «Кримський вітер» із посиланням на своїх підписників.

«У Красноперекопському районі... було чути два вибухи, у Джанкої гуде сирена», - йдеться в повідомленнях. Зазначається, що через ракетну загрозу перекрито Керченський міст.

Проросійські пабліки підтверджують атаку на військові об'єкти окупованого Криму. «Увага, ракетна небезпека! Наше ППО знищило кілька повітряних цілей над акваторією Чорного моря", - запевняють вони.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті