Військова цензура і заходи фільтрації: які заборони ввели в "ДНР"

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін видав "указ", яким вводиться низка заборон для жителів окупованої частини території Донецької області. Відповідний "указ" публікують окупаційні ЗМІ та соцмережі.

Зокрема, вводиться заборона на проведення зборів, мітингів і демонстрацій, походів і пікетувань, а також інших масових заходів, за винятком заходів, дозвіл на проведення яких наданий так званим "оперативним штабом з реагування на військові загрози в ДНР". Введено також заборону на проведення страйків та інших способів призупинення або припинення діяльності організацій.

Крім того, у квазіреспубліці запроваджується військова цензура на поштові відправлення та телефонні переговори.

Також виїзд за кордони Росії   тепер може бути тільки зі "спеціальним" дозволом для наступних категорій громадян: працівників "органів публічної влади ДНР, органів прокуратури, територіальних органів федеральних органів виконавчої влади, розташованих на території ДНР"; працівників організацій, які "належать до федеральної власності, власності суб'єкта РФ або муніципальної власності, що розташовані на території ДНР"; осіб, які проходили "військову службу і працівників з числа цивільного персоналу у ЗС ДНР, інших військових формуваннях та органах, спецпідрозділи, які є частиною ЗС РФ. Заяву на виїзд подають за один місяць до поїздки.

Крім цього, на "кордонах з "ЛНР" і Запорізькою областю будуть розміщені пости блокування, фільтраційні пости, контрольні пости в'їзду і виїзду".

Як повідомлялося, ватажок "ДНР" Денис Пушилін видав "указ", що забороняє жителям окупованої частини території Донецької області виходити на вулицю в нічний час.

Статті

Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Всі статті