Військова цензура і заходи фільтрації: які заборони ввели в "ДНР"

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін видав "указ", яким вводиться низка заборон для жителів окупованої частини території Донецької області. Відповідний "указ" публікують окупаційні ЗМІ та соцмережі.

Зокрема, вводиться заборона на проведення зборів, мітингів і демонстрацій, походів і пікетувань, а також інших масових заходів, за винятком заходів, дозвіл на проведення яких наданий так званим "оперативним штабом з реагування на військові загрози в ДНР". Введено також заборону на проведення страйків та інших способів призупинення або припинення діяльності організацій.

Крім того, у квазіреспубліці запроваджується військова цензура на поштові відправлення та телефонні переговори.

Також виїзд за кордони Росії   тепер може бути тільки зі "спеціальним" дозволом для наступних категорій громадян: працівників "органів публічної влади ДНР, органів прокуратури, територіальних органів федеральних органів виконавчої влади, розташованих на території ДНР"; працівників організацій, які "належать до федеральної власності, власності суб'єкта РФ або муніципальної власності, що розташовані на території ДНР"; осіб, які проходили "військову службу і працівників з числа цивільного персоналу у ЗС ДНР, інших військових формуваннях та органах, спецпідрозділи, які є частиною ЗС РФ. Заяву на виїзд подають за один місяць до поїздки.

Крім цього, на "кордонах з "ЛНР" і Запорізькою областю будуть розміщені пости блокування, фільтраційні пости, контрольні пости в'їзду і виїзду".

Як повідомлялося, ватажок "ДНР" Денис Пушилін видав "указ", що забороняє жителям окупованої частини території Донецької області виходити на вулицю в нічний час.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті