Війська РФ захопили Шевченко та майже все Вільне Поле на Донеччині – військкор

Про ситуацію на Новопавлівському напрямку повідомляє військовий журналіст Богдан Мирошников 27 червня.

"Шевченко – це важливе перехрестя напрямком на Іскру. Тепер для останньої буде флангова загроза", – зазначив військкор.

Мирошников відмічає, що ситуація погіршилася не вчора, і не позавчора. 

"Це цілий каскад проблем, які накопичувалися кілька місяців. Коли одна бригада тримає зону відповідальності 2-х бригад, то важко казати про успішну оборону. Але та бригада, яка там стоїть, обороняється максимально ефективно і наносить ворогу величезні втрати. А знаєте чому ділянку додатково не посилювали? Бо у звітах "на гору" все було чудово. Корінь проблем лежить саме в цьому", – зазначив Мирошников.

Також він повідомив, що скоріш за все, у ворога на цій ділянці напрямку стоїть задача вийти до східного берегу р. Вовча у Дніпровській області в районі Новоселівки-Орестополя.

"А далі все залежатиме від розвитку подій", – додав військкор.

На мапі ситуація на напрямку від DeepState.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Світ
12.08.2025
10:15

«Вихід російсько-американських відносин із стратегічного глухого кута впирається в український конфлікт». Російські ЗМІ про Україну

Літаври в Москві все голосніше і голосніше! Немає більш епохальної події, ніж зустріч великого Путіна з Дональдом Трампом – і зовсім не випадково(!) – «на колись російській, а нині американській Алясці».
Всі статті