Війська РФ посили обстріли та удари з повітря по всій лінії фронту на Луганщині

Російська війська посилили обстріли та удари із застосуванням авіації по позиціях українських захисників і населених пунктах Луганської області. Про це повідомив 11 грудня у Телеграмі голова ОВА Артем Лисогор.

За його словами, штурмова і тактична авіація ворога вчора була задіяна по всій лінії фронту на Луганщині. 

"Загарбники били і в районі Твердохлібового, що північніше Сватового, і по Макіївці. Не оминули Серебрянський ліс. Не зменшується і добова кількість снарядів, випущених по наших позиціях та селах. Цього разу – 537. Обстріляні Невське та Білогорівка. Атаки окупантів відбито від Макіївки", - поінформував Лисогор.

Коментуючи ситуацію на окупованих територіях регіону, голова ОВА зазначив, що загарбники влаштували чергову перевірку місцевих на Біловодщині.

Зокрема, росіяни поадресно обходять будинки, де спілкуються з їхніми господарями, переглядають документи, вміст мобільних телефонів, наявність реєстрації та паспорту РФ, а також фіксують, чи спорожніло ще якесь житло.

Як повідомлялося, окупанти на Луганщині заманюють у військкомати чоловіків, які не стали на облік, штрафами.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті