Війна в Україні негайно припиниться, якщо ОПЕК знизить ціни на нафту - Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що завершити війну Росії проти України вдасться швидко, якщо Організація країн - експортерів нафти знизить ціни. Про це він сказав під час спілкування із журналістами, повідомляє Reuters.

"Один зі способів швидко припинити війну - це, щоб ОПЕК припинила заробляти так багато грошей і знизила ціни на нафту… і ця війна негайно припиниться", - наголосив Трамп.

Він завив, що війна є трагедією як для України, так і для Росії.

Також очільник Білого дому вкотре повторив, що не допустив би вторгнення РФ в Україну, якби він раніше став президентом США.

"Лякаюча кількість російських і українських солдатів гине на цій війні. Також багато людей гине під час бомбардувань міст просто зараз. Втрати - тисячі людей щотижня. Це божевілля. Божевільна війна. Цього б ніколи не сталося, якби я був президентом раніше", - додав Трамп.

Раніше Трамп заявив, що домовиться із Саудівською Аравією щодо зниження ціни на нафту, щоб припинити війну в Україні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
17.10.2025
14:00

Реабілітація після російського полону: дуже схоже на фільм Тарантіно

Ця людина (як і всі вони) знов у тюрмі – хоч і іншій. Так, це не російський полон. Але то знов тюрма. І в людині й далі культивується відчуття залежності від системи.
Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Всі статті