Війна в Україні може завершитись і цього року - Зеленський

Війна в Україні може закінчитися 2023 року. Про це президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв'ю португальському телеканалу RTP, яке вийшло 31 серпня.

"Війна може завершитись і цього року. Все залежить від кількох компонентів. Якщо в нас буде просування на полі бою, ми тиснутимемо на них і повністю зламаємо їхній моральний дух, то ми можемо і не уявляти до кінця, що станеться. Приклад Херсона показав, як вони виводили 40 тисяч людей. Вони бігли швидко, стрімко, кидали техніку. Якщо ми дотиснемо їх до політичного рішення, у цей момент дуже важливо, де буде весь світ. Якщо в цей момент світ буде залишатися на боці України й ми паралельно почнемо зустрічі щодо української формули миру, тоді ми зможемо знайти політичні кроки, які наблизять нас до миру", – сказав він.

Разом з тим, за словами Зеленського війна може затягнутися.

"Це може бути і наступного року: уповільнення процесів на фронті, блекаути в Україні. Кожні такі речі вбивають можливості політичного врегулювання війни. Тому що знову наближається зима, росія може чинити так, і такі кроки можуть змінити положення повністю. Тоді росія постійно буде у процесі отримання різних відповідей від України", – зазначив президент.

Як повідомлялося раніше, у НАТО здивовані темпами контрнаступу ЗСУ.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті