Відтепер повідомити про пошкоджене чи знищене майно в міжнародний Реєстр збитків можна на порталі "Дія"

Відтепер повідомити про пошкоджене чи знищене майно в міжнародний Реєстр збитків можна на порталі "Дія". Про це повідомляє Телеграм-канал "Дії".   

"Зараз послуга доступна для українців, які мають Акт про пошкоджене майно від місцевої влади. Тож просто підтягніть його - і все, ви долучилися до формування фундаменту для репарацій", - зазначається у повідомленні.     

Алгоритм подання заявки в Реєстр через телефон такий: Застосунок "Дія" — Сервіси — Відшкодування збитків.

Алгоритм подання заявки в Реєстр через ноутбук такий: Портал "Дія" — Каталог послуг — Заява про відшкодування збитків.

"Скоро подати заяву до міжнародного Реєстру збитків буде можливо й без акта, зокрема, якщо житло на тимчасово окупованих територіях або в зоні бойових дій.  Подавайте заяви просто зараз. Так, спільними зусиллями зафіксуємо реальні масштаби шкоди від російської агресії. І змусимо агресора відповідати за свої вчинки", - підкреслюється у повідомленні.  

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті