Відсутність відключень тимчасова, ситуація скоро зміниться - Укренерго

Відсутність погодинних відключень електрики в останні дні травня є тимчасовим покращенням, незабаром ситуація знову погіршиться. Про це заявив голова правління "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі Української правди.

За його словами, відсутність відключень в останні дні зумовлена виходом з ремонту двох енергоблоків атомних електростанцій, пояснив він.

Проте за графіком уже найближчими днями на ремонт мають піти інші блоки, зазначив посадовець.

"Відповідно, ситуація останніх днів, коли не було відключень, знову зміниться", підсумував Кудрицький.

Нагадаємо, в "Укренерго" повідомили, що 31 травня відключення світла не застосовуватимуться

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті