"Відпочиває і недоступний": голова комітету держдуми РФ з оборони прокоментував відсутність генерала Суровікіна

Російські ЗМІ продовжують коментувати ситуацію з генералом Сергієм Суровікіним, командувачем ПКС і заступником глави Генштабу російської армії, який третій тиждень не з'являється на публіці, - пише ВВС/Російська служба 12 липня.

Зазначають, що в середу співробітники телеграм-каналу Shot запитали про долю Суровікіна у голови комітету Держдуми з оборони Андрія Картаполова. Той відповів, що генерал "відпочиває". Згідно з публікацією Shot, розмова з Картаполовим мала такий вигляд: "Ви із Суровікіним випадково не спілкуєтеся?" - "З ким?" - "Із Суровікіним. А то різні чутки ходять, де він..." - "Ні. Він відпочиває зараз поки що. Недоступний".

Після цього видання "Осторожно Media" Ксенії Собчак повідомило, що генерал не зв'язувався з рідними вже понад два тижні.

"Так "відпочиває", що забув про день народження дочки і дружини?" - прокоментував слова Картаполова анонімний співрозмовник.

Видання "Верстка", зі свого боку, повідомило, що Суровікіна затримали ФСБ за підозрою в причетності до організації заколоту, але йому поки не висунули жодних обвинувачень.

Ще один співрозмовник "Верстки" також заявив, що Суровікін ізольований і не виходить на зв'язок із близькими понад два тижні.

Раніше Financial Times повідомляла про нібито затримання генерала, а агентство Bloomberg - про те, що його кілька днів допитували про зв'язки з Євгеном Пригожиним.

Востаннє Суровікіна бачили 24 червня, коли він знявся на відео із закликом до Пригожина припинити заколот.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті