Відомий український боксер Олександр Усик став гравцем ФК "Полісся"

Президент ФК "Полісся" Геннадій Буткевич та відомий український боксер Олександр Усик 19 липня уклали офіційну угоду про футбольну співпрацю на один рік. Про це повідомляє "Terrikon".

Усик виступить за команду УПЛ під номером 17. Решта деталей контракту буде відома пізніше, йдеться в повідомленні на офіційному сайті "Полісся".

Нагадаємо, що "Полісся" - новачок УПЛ та чинний чемпіон Першої ліги України. Команду тренує відомий український фахівець Юрій Калитвинцев.

Додамо, що Олександр Усик вже виступав за "Полісся" цієї зими, коли взяв участь у товариському матчі клубу.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті