Відомий російський лікар приїхав до Києва, щоб у бригаді військових медиків рятувати поранених воїнів ЗСУ 

Один із найбільш затребуваних травматологів росії Андрій Волна тепер працює в Україні в бригаді військових медиків, - повідомляє "Дождь".

"Ви його можете пам'ятати у справі Навального - два роки тому він був незалежним експертом у справі щодо отруєння політика", - пишуть журналісти.

Зазначається, що доктор Волна став першим росіянином, який отримав можливість лікувати українців, які постраждали від російської агресії.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті