Відео українських військових із Кліщіївки "підірвало" мережі окупантів

У Мережі з'явилося відео українських військових, які зайшли в центр Кліщіївки на Донеччині сьогодні, 12 вересня. Наші воїни показали, що на одному з будинків у селі був прапор ПВК "Вагнер", що викликало гнівні коментарі в пабліках окупантів, які пишуть, що "вагнерівці" змогли взяти село, а російська армія "повернула" його ЗСУ.

"На одній із будівель вони побачили прапор "вагнерів", єдиним кому вдалося взяти селище. А тепер Шойгу "переміг" Пригожина і Кліщіївка знову повернулася хохлам!", - обурені адміни мереж окупантів.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті