Від початку повномасштабного вторгнення з Донеччини евакуювали 1,345 млн цивільних

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну з території Донецької області, яка контролюється українською владою, евакуювали 1,345 млн цивільних людей. Про це повідомив начальник відділу оперативно-чергової служби, зв'язку, оповіщення та інформування населення департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОВА Дмитро Петлін, передає  Укрінформ.

"Загалом, починаючи з початку повномасштабного вторгнення, а евакуація у нас почалася 26 лютого, на 1 листопада цього року силами органів усіх рівнів влади, добровольчих формувань, волонтерів, а також самостійного виїзду, з області вже евакуювалося майже 1 345 000 цивільних осіб, з них близько 161 750 дітей та близько 41 800 осіб з інвалідністю. На тепер на підконтрольній українській владі територіях залишається близько 522 000 осіб", - сказав Петлін.

Він нагадав, що наразі евакуація з Донеччини проводиться з міста Покровськ евакуаційним потягом до Житомирської області.

Відповідаючи на питання  про те, які труднощі виникають при евакуації людей, посадовець сказав, що основним є те, що люди не бажають виїжджати, і їх доводиться умовляти.

"Зараз є ті труднощі, які були й раніше - це немає бажання великого у людей, надто в тих районах, де загострення є і йдуть активні бойові дії. Людей до останнього часу доводиться умовляти. Ось до Авдіївки під обстрілами, ризикуючи життям їдуть наші співробітники ДСНС і поліції. Жителі не дуже розуміють, що це потрібно було робити раніше, коли загострень не було. Це найбільша складність", - зауважив Петлін.

Як повідомлялося, Донецька область перебуває під постійними обстрілами російських військ, щодня ворог убиває і травмує цивільних мешканців та руйнує інфраструктурні об’єкти.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті