Від G-8 до ганьби у КНДР: делегацію путінських міністрів вигнали із зала для переговорів

Північнокорейський чиновник вигнав із залу засідань міністрів уряду РФ, які поквапилися зайняти приміщення до того, як туди увійшов лідер КНДР Кім Чен Ин. Кадри інциденту потрапили на пряму трансляцію, яку вели ЗМІ Північної Кореї, - пише The Moscow Time 19 червня.

Першим до зали входить міністр закордонних справ Сергій Лавров і охає від втоми, сідаючи за стіл, після чого нарікає, що чимось забруднився. Поруч із Лавровим сідають перший віце-прем'єр Денис Мантуров і віце-прем'єр Віталій Савельєв. На кадрах трансляції також видно віце-прем'єра Олександра Новака, міністра оборони Андрія Бєлоусова, міністра охорони здоров'я Михайла Мурашка і главу Роскосмосу Юрія Борисова.

"Вийдіть у хол", - незабаром командує російським міністрам північнокорейський чиновник, який перебуває за кадром.

"А навіщо ми сюди зайшли? Ви б одразу попередили..." - дивується у відповідь чиновник з урядової свити. 

"Спочатку увійде наш керівник" - пояснює північнокорейський чиновник.

На цих словах трансляція переривається, після чого йдуть кадри порожнього залу засідань, у якому трохи пізніше починаються російсько-корейські переговори в розширеному складі на чолі з Володимиром Путіним і Кім Чен Ином.

"За 10 років Росія пройшла шлях від члена Великої Вісімки до ізгоя, якого принижують навіть у КНДР", - поментую відео український блогер Денис Казанський.

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті