Журналіст з Азербайджану під час прес-конференції Зеленського попросив зробити селфі для свого сина

Журналіст з Азербайджану попросив зробити селфі з Президентом України Володимиром Зеленським для свого сина. Це відбулося 24 лютого  під час пресконференції "Лютий. Рік незламності", - повідомляють "Факти".

Також представник ЗМІ запитав Зеленського, як він оцінює підтримку України владою Азербайджану.

"Якщо азербайджанський журналіст ставить запитання українською, він свій вибір між Україною і Росією зробив. Дякую за підтримку. Щодо президента Алієва – ми в контакті, ми спілкуємось. Вдячні за підтримку, яку він зробив для України. Він поважає суверенітет і територіальну цілісність України. Він вважає, що Крим – це Україна", – сказав Володимир Зеленський.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті