Ветслужба "Котоландія" шукає господарів для бездомних котів та собак у Краматорську, Слов'янську, Костянтинівці (контакт)

Краматорська ветслужба "Котоландія" служби з питань утримання та поводження з тваринами шукає дім для своїх маленьких пацієнтів. Про це повідомили на сторінці "Котоландії" у facebook 1 квітня.

"Шукаємо маленьким жителям нашого центру хорошу сім'ю і будиночок. Подивіться, які вони милі. Так хочеться, щоб вони здобули щастя, бути потрібними. Від нас за віком безкоштовна стерилізація", - йдеться в повідомленні, у якому пропонується взяти додому цуценят.

Зазначається, що в межах Краматорська, Слов'янська й Костянтинівки цуценят доставить ветслужба. 

"Прекрасні кішечки та котик нашого центру ветслужба "Котоландія" в пошуках люблячого господаря, стерелізовані, щеплені та дуже ласкаві", - сказано в іншому повідомленні.

Бажаючі можуть звертатись до "Котоландії" за телефоном 099-252-50-39.

Раніше повідомлялось, що у Чернігові на річці Стрижень врятували ондатру, яка самостійно не могла вибратися зі споруди дамби.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті