Ветеран спорту з Рубіжного на Луганщині переміг на змаганнях з легкої атлетики у віковій групі 75+ на Хмельниччині

Ветеран спорту з Луганщини, почесний громадянин міста Рубіжне, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Микола Фоменко переміг у відкритому чемпіонаті Хмельницької області з легкої атлетики серед ветеранів, який відбувся 2-3 вересня у місті Кам’янець-Подільський. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 4 вересня.

"Микола Іванович виступив у віковій групі 75+ та здобув перше місце в бігові на 200 метрів та друге місце в бігові на 100 метрів", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що представник Рубіжного Олександр Дубовий посів друге місце у загальнокомандному заліку чемпіонату світу "WORLD’S STRONGEST NATION U105 2022".

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті