Версія Кремля: під час телефонної розмови Трампа з Путіним докладно говорили про Україну та забезпечення безпеки у світі

Як повідомляє прес-служба російського диктатора, Путін і Трамп висловили спільну зацікавленість у нормалізації відносин у світлі особливої відповідальності за забезпечення безпеки у світі.

Путін повідомив Трампу, що в середу Росія і Україна проведуть обмін полоненими за формулою 175 на 175.

Очікується, що під час телефонної розмови було досягнуто домовленостей щодо питання встановлення 30-денного перемир'я в Україні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті