"Vерніте чоловіка я Zа#балась". У росії дружини мобілізованих на війну проти України скаржаться на відсутність відпусток

Дружини російських військових регулярно скаржаться на те, що їхніх чоловіків не відпускають додому навіть у належну відпустку. Про це повідомляє телеграм-канал "Сибирь.Реалии".

"Благовєщенськ, наші дні. Фото редакції Сибирь. Реалії надіслали читачі", - підписано фото.

Видання нагадало, що у вересні 2022 року російський диктатор путін оголосив так звану "часткову" мобілізацію, пообіцявши, що покликані на фронт зможуть їздити у двотижневу відпустку кожні півроку.  

"Мобілізовані скаржаться, що місяцями перебувають у зоні бойових дій без відпустки. Багато хто не бачив свої сім'ї понад рік", - пише видання.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Донбас
29.06.2025
13:29

На фестивалі молоді обіцяли заткнути за пояс Голлівуд, "Євробачення" та Альфреда Нобеля з його премією. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу активно цитували маячню Путіна про миролюбність Росії, її право на "історичні території", підступний Захід і, звичайно ж, традиційно-духовні цінності. Однак знайшлося, як то кажуть, місце і для свята. 
Всі статті