Верховний суд РФ визнав рух ЛГБТ "екстремістським" і заборонив його діяльність

Верховний суд РФ визнав рух ЛГБТ "екстремістським" і заборонив його діяльність. Про це повідомляє Телеграм-канал "The Moscow Times".

Зазначається, що засідання суду 30 листопада відбулося в закритому режимі без представника відповідача. Тепер "будь-яка просвітницька та юридична діяльність, що стосується захисту прав ЛГБТ, стане екстремістською". 

Раніше мін'юст РФ подав позовну заяву до Верховного суду РФ із пропозицією визнати "міжнародний громадський рух ЛГБТ" екстремістським і заборонити його діяльність на території РФ. 

У заяві зазначено, що в діяльності ЛГБТ-руху було виявлено "різні ознаки і прояви екстремістської спрямованості, зокрема збудження соціальної та релігійної ворожнечі".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті