Верховна Рада призначила Андрія Костіна генеральним прокурором

Верховна Рада України проголосувала за призначення генеральним прокурором висунутого президентом Володимиром Зеленським нардепа від "Слуги Народу", голову парламентського комітету з правової політики Андрія Костіна. Про це у Телеграм повідомив народний депутат Ярослав Железняк 27 липня.

Як повідомляється, за кандидатуру Костіна проголосували 299 народних депутатів.

Нагадаємо, раніше нардеп від "Голосу" Ярослав Железняк повідомив, що правоохоронний комітет Верховної Ради погодився з кандидатурою Андрія Костіна на посаду генерального прокурора України.

Андрій Костін – народний депутат Верховної Ради від "Слуги Народу". 1995 року закінчив Юридичний інститут Одеського державного університету, отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю та став членом Одеської обласної колегії адвокатів. З 14 січня 2020 року є головою комітету ВР з питань правової політики.

Як раніше повідомлялося, 17 липня 2022 року Зеленський усунув Ірину Венедиктову з посади генерального прокурора України.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті