Верховна Рада звільнила трьох міністрів

Народні депутати проголосували за звільнення з посад трьох міністрів уряду. Про це сьогодні, 20 березня, повідомив радник міністра МВС Антон Геращенко.

"Зокрема, своїх крісел позбулися: міністр освіти Сергій Шкарлет; міністр з питань стратегічних галузей виробництва Павло Рябікін; министр цифрової трансформації Михайло Федоров. Йому готують нову посаду з ширшими повноваженнями", - повідомив Геращенко.

Крім того, за його інформацією, Рада проголосувала за позбавлення мандата депутата Михайла Забродського.

"Він повертається на військову службу. Піде заступником до Валерія Залужного", - додав радник.

Як повідомлялося, генерал-лейтенанта Михайла Забродського можуть призначити заступником головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті