Верховна Рада звільнила трьох міністрів

Народні депутати проголосували за звільнення з посад трьох міністрів уряду. Про це сьогодні, 20 березня, повідомив радник міністра МВС Антон Геращенко.

"Зокрема, своїх крісел позбулися: міністр освіти Сергій Шкарлет; міністр з питань стратегічних галузей виробництва Павло Рябікін; министр цифрової трансформації Михайло Федоров. Йому готують нову посаду з ширшими повноваженнями", - повідомив Геращенко.

Крім того, за його інформацією, Рада проголосувала за позбавлення мандата депутата Михайла Забродського.

"Він повертається на військову службу. Піде заступником до Валерія Залужного", - додав радник.

Як повідомлялося, генерал-лейтенанта Михайла Забродського можуть призначити заступником головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті