Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт, який визначає пріоритетність отримання компенсації за втрачене житло серед переселенців

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №11028, який визначає пріоритетність отримання компенсації за втрачене житло серед внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко в телеграм.

"Верховна Рада у першому читанні проголосувала законопроєкт №11028, який визначає пріоритетність серед ВПО для отримання компенсації за втрачене житло", - написав він у телеграм-каналі в середу, уточнивши, що "за" законопроєкт проголосували 290 депутатів.

Гончаренко уточнив, що в межах законопроєкту планують надати пріоритетне право на отримання компенсації з-поміж категорій громадян, які: досягли пенсійного віку; мають на утриманні дитину віком до шести років; мають на утриманні двох неповнолітніх дітей; мають на утриманні дитину з інвалідністю; виховують без одного з подружжя дитину віком до 14 років; є особами з інвалідністю ІІІ групи.

"Це поки перше читання і законопроєкт ще може бути допрацьовано правками до другого читання", - зазначив він.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті