Верховна рада призначила нового очільника Фонду держмайна

Верховна рада призначила головою Фонду державного майна Віталія Коваля. Про це повідомив народний депутат України Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі 21 листопада.

"Парламент підтримав призначення Віталія Коваля на посаду Голови Фонду державного майна України", - зазначив Железняк

За інформацією нардепа "за" проголосували 279 народних обранців.

Раніше Віталій Коваль очолювал Рівненську ОВА.

"Важливо перезавантажити роботу потужного державного органу - Фонду Держмайна, вже сьогодні. Саме на цю установу і на мене, як нового керівника, покладається велика відповідальність - працювати на перемогу України. Завдання, щоб всі кошти, згенеровані фондом, йшли на обороноздатність і зміцнення держави", - прокоментував Віталій Коваль призначення у своєму телеграм-каналі.

Як повідомлялось раніше, Верховна Рада призначила Кириленка головою АМКУ.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті